O NAS

 

Witamy na stronie Coursing Silesia, poświęconej szeroko rozumianej tematyce charcich sportów, która powstała w wyniku kumulacji wieloletniego doświadczenia i ogromnej pasji.

Na co dzień pracujemy w różnych branżach, a łączy nas członkostwo w bytomskim oddziale Związku Kynologicznego w Polsce oraz miłość do chartów. Od lat zajmujemy się organizacją coursingów, wyścigów torowych oraz prób pracy smyczy chartów. Nasze imprezy cieszą się ogromną popularnością, czego potwierdzeniem jest fakt, że pojawiają się na nich uczestnicy oraz sędziowie nie tylko z Polski ale także spoza kraju. Motywacją naszych wspólnych działań są sukcesy i zadowolenie naszych psów, którym zawody dają możliwość wyzwolenia swojego instynktu i zaspokojenia drzemiącej w nich potrzeby pogoni.


Rok 2013 był dla nas, charciarzy, rokiem jubileuszowym - mija 30 lat wyścigów chartów na torze w Bytomiu (OSiR w bytomiu TS "Szombierki")

Przez te lata było wiele wspaniałych imprez, ale bywało i tak, że walczyliśmy z różnymi żywiołami -powodzie, opady śniegu i uporczywe upały.

ulewa_wycigi1.jpg

ulewa_wycigi_2.jpg

zima_1.JPG

upa_1.jpg

ZKwP   FCI    CVW_-_LOGO.jpg     coursing.eu.jpg    wyscigi.zkwp.pl.jpg   logo_biae.jpg