12.04.2014 - COURSING O MISTRZOSTWO ŚLĄSKA - CACIL


 

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział Bytom

41-902 Bytom, ul. Mickiewicza 13

ZAPRASZA NA TERENOWE WYŚCIGI CHARTÓW - COURSING W ŚWIERKLAŃCU

MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA 2014 - CACILWięcej informacji na naszej stronie w dziale - aktualne zawody


REJESTRACJA NA ZAWODY

Informujemy, iż zgłoszenia na wszystkie zawody organizowane w Polsce przez oddziały ZKwP odbywać się będą tylko i wyłącznie przez stronę komisji ds. wyścigów chartów

http://wyscigi.zkwp.pl/formularz_zgloszenia/1

NOWY TEREN

Dla stałych bywalców naszych coursingów informujemy, że coursing odbywać będzie się w nowym miejscu  

Dla osób znających okolice - wyjeżdżając z bramy w Parku w Świerklańcu kierujemy się w lewo w kierunku Piekar Śląskich - jedziemy ulicą Parkową i za około 1 km będzie dom z Nadleśnictwa Świerklaniec i skręcamy w lewo w drogę gruntową na wysokości Nadleśnictwa. Budynek Nadleśnictwa koloru jasno pomarańczowego z czerwoną dachówka.
Drogą gruntową około 600 m do polany. Po wjechaniu w drogę gruntową będzie znak "ZAKAZ WJAZDU" ale nie dotyczy to osób wjeżdżających na teren treningu. (Zgoda na wjazd ustalona z Nadleśnictwem).
Na wysokości bramy Parku w Świerklańcu kierować się wg drogowskazów (Coursing Silesia).

Dodatkową atrakcją naszych zawodów będzie wybór NAJLEPSZEJ DRUŻYNY ODDZIAŁOWEJ - podstawą do przyznania oddziałowi i ich przedstawicielom tytułu będzie suma trzech najlepszych wyników psów z jednego oddziału (psy mogą być jednego właściciela i róznych ras). Dla zwycięzców przewidziane są puchary i nagrody.

Jeżeli impreza będzie się cieszyła zainteresowaniem z Państwa strony to w przyszłym roku oprócz MISTRZOSTW ŚLĄSKA, będziemy się starali o przyznanie nam imprezy o tytuł DRUŻYNOWEGO MISTRZA POLSKI.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE