3fd04ca36ff0547fe38989ab8f8a645c_f240.jpg

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział Bytom

41-902 Bytom, ul. Mickiewicza 13

ZAPRASZA NA

TRENING TOROWY Z MOŻLIWOŚCIĄ ZROBIENIA LICENCJI

W BYTOMIU W DNIU 07/08.04.2018


MIEJSCE TRENINGU / Place of competition - 41-907 Bytom (Szombierki), ul. Frycza Modrzewskiego 3, woj. śląskie, Polska, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu - TS "SZOMBIERKI"Więcej informacji na naszej stronie w dziale - aktualne zawody
 
 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !!!  


UWAGA !!!

Właśnie otrzymaliśmy informację, że mecz, który miał odbyć się w sobotę na stadionie w Szombierkach został odgórnie przeniesiony na niedzielę. W związku z zaistniałą sytuacją i z przyczyn niezależnych od nas, jesteśmy zmuszeni przenieść całe wydarzenie na sobotę. Jest nam bardzo przykro, że kilka dni przed terminem musimy przekazać Wam taką informację.

Mamy też propozycje, dla tych, którzy w sobotę nie dadzą rady przyjechać, a zależy im na zrobieniu licencji. Jeżeli będzie potrzeba rozłożymy tor w niedzielę po południu. Niedzielna opcja będzie tylko dla licencji, dla osób które z ważnych przyczyn nie mogą być w sobotę. W niedzielę mamy tylko 4 godziny na rozłożenie toru, biegi i posprzątanie. To bardzo mało czasu.

Wszystkie biegi treningowo - pokazowe i większość licencji muszą odbyć się w sobotę!
Formularz dla licencji. Proszę wpisać się na listę:  
https://docs.google.com…/1Z2M8LRTz9irJ4MmcB_J5qDb28S…/edit…

Dodatkowa informacja: w sobotę w okolicy stadionu (przy drodze dojazdowej) odbywał się będzie targ staroci. Prosimy o umieszczenie białej kartki A4 za przednią szybą samochodu, a dzięki temu osoby kierujące ruchem w okolicy obiektu będą wiedziały, gdzie Was skierować.